Сучасні технології для досягнення успіху

Використовуючи найкращі гумові профілі, ви матимете якісно виготовлену упаковку і задоволених клієнтів!

Main-image

Бажаєте досягнути найкращого результату при виготовленні гофротари? Тоді Вам до нас!

Компанію Перформ Солюшенс заснувала молода та амбітна команда, яку не влаштовує рівень сервісу постачальників виробникам упаковки з картону та гофрокартону. Пропозиція застарілих рішень, шаблонні рекомендації, тижні очікувань клієнтів на відповіді або необхідні матеріали – це не до нас! Ваш розвиток – наше прагнення! Ви не відчуєте віддалі між нами як географічної, так і часової. Ви отримаєте поставки – вчасно, рекомендації – швидко, матеріали – найвищої якості.

Ваш час та ваш прибуток є дуже цінними для нас, тому ми пропонуємо не просто витратні матеріали, а й сукупність рішень, які допоможуть вирішити поточні виробничі проблеми. Ви можете звернутися до нас у будь-який зручний час і спосіб за допомогою, порадою, консультацією чи матеріалами. Ми дбаємо про нашу репутацію, тому завжди готові допомогти вам у подоланні технологічних труднощів завдяки нашому досвіду, та досвіду партнерів, консультантів та експертів.

Якість

Висока якість – це наше життєве правило. Це не просто слова. Це наша місія. Постійні зусилля, які ми звикли спрямовувати на вдосконалення, не дають жодних надій на випадковість. Це позиція, яку ми сповідуємо у всіх сферах своєї діяльності – від поставки матеріалів до їх роботи на будь-якому етапі виробництва.

Надійність

Якісно та в обумовлені терміни ми виконуємо 100% наших зобов’язань. Наша компанія завжди відповідально ставиться до ваших потреб, стежачи за наявністю необхідних витратних матеріалів на наших складах та дотримуючись обумовлених термінів постачання, адже пунктуальність та надійність – одні з найважливіших ділових рис. Ми готові нести фінансову відповідальність за дотримання усіх погоджених умов.

Професійність

Ми постійно вдосконалюємо наші знання та навички, розробляючи нові ефективні рішення. Наша команда є справжньою цінністю, адже завдяки накопиченим досвіду та знанням, ми гарантуємо вам найкращі результати.


Приєднуйтесь до нас – і ми докладемо усіх зусиль, щоб ваші запити були задоволені в найкоротші терміни, адже це сприятиме успішному розвитку вашого бізнесу.

Плануємо на вересень-грудень 2022 року

Щоденна кропітка праця фахівців Перформ Солюшенс дає свої плоди та збільшує кількість задоволених клієнтів.

Нових клієнтів

Нових проектів

Годин підтримки

24/7

Цілодобова підтримка

Пропонуємо матеріали для штанцформ

Компанія Перформ Солюшенс пропонує якісні сучасні та ексклюзивні матеріали, створені завдяки власним дослідженням та розробкам наших партнерів впродовж останніх 30-ти років, які бездоганно зарекомендували себе в європейських виробників. Чому варто замовити у нас?

Швидка відправка

Відвантаження наступного робочого дня при наявності планових замовлень на найближчий місяць.

Актуальність

Сучасні комбінації сировини допоможуть досягнути необхідних експлуатаційних характеристик ваших штанцформ.

Різноманітність конфігурацій

Модифікація геометричних розмірів та конфігурацій для досягнення найкращих результатів у вашій роботі.

Складські запаси

Значний запас гумового профілю основного асортименту завжди на нашому складі у Польщі.

Надійність

Ми несемо фінансову відповідальність за зрив замовлень. Ви можете бути впевнені у нашій співпраці.

Зручність

Можливість нанесення вашого корпоративного маркування на гумовий профіль. Мінімальні обсяги обумовлюються.

Продукція

Правильний вибір ежекторних матеріалів – це передумова виготовлення або ремонту якісних штанцювальних форм. Вирубка високої якості – це «чистий» різ, чіткий згин та повне видалення відходів. Саме такою вирубкою без зниження продуктивності обладнання можуть похвалитися наші клієнти, які з великою відповідальністю підходять до вибору витратних матеріалів для свого виробництва. Адже важливо, щоби процес штанцювання матеріалу, картону чи гофрокартону, був контрольованим. Разом з тим, під час роботи з гофрокартоном (порівняно з картоном) можуть статися зминання, розриви чи розтріскування верхнього шару по лінії бігування. Тому ежекторні матеріали повинні виконувати низку важливих функцій, головними з яких є такі:

 1. виштовхування розгортки матеріалу (з картону чи гофрокартону) від ножів та штанцформи;
 2. фіксування/утримання аркуша матеріалу відносно ножів штанцформи; адже під час штанцювання на матеріал діють різні сили, вплив яких може призвести до нерівного різу, розриву поверхневого шару гофрокартону, зминання на ділянці бігування та руйнування утримуючих перемичок;
 3. вирівнювання та балансування тиску штанцформи.
 • Вся продукція
 • Профіль A
 • Профіль B
 • Профіль C
 • Профіль D
 • Профіль E
 • Профіль F
 • Профіль G

КОМАНДА

Наша команда – це талановитий колектив професіоналів, об’єднаний спільною метою та цінностями. Кожен із нас є важливою ланкою в роботі компанії та творить свій внесок у її розвиток та успіх. Ми відповідаємо за результати нашої роботи перед клієнтами та партнерами, прагнемо максимально заощадити ваш час та кошти, якнайшвидше забезпечуючи якісне вирішення усіх поставлених перед нами завдань.

Photo team-1 Photo team-1
Лисцев Олександр
Голова правління та співзасновник
Photo team-3 Photo team-3
Миколайчук Марія
Засновник

Перформ Солюшенс – це гарантія виготовлення не лише якісної упаковки, а й надійної та ефективної співпраці. Наша компанія постачає ежекторні матеріали для виготовлення та ремонту штанцформ, які використовують під час виробництва упаковки з картону та гофрокартону. Також, ви зможете отримати повний спектр послуг: від консультації щодо вибору оптимального ежекторного матеріалу до забезпечення постійної наявності цих матеріалів на найближчому до вас складі та їхнього відвантаження за найкоротші терміни. Наші технологи постійно працюють над тим, щоб ви отримували тільки прогнозований кінцевий результат – якісну картонну упаковку у запланований час. Ми займаємось виробництвом і постачанням замовлень різного об’єму: від мінімальних пакувань до гуртових партій.

Наша історія почалась у 2021 році з бажання створити підприємство, яке зможе забезпечити не лише високу якість продукції за доступну ціну, а й відмінний сервіс. Адже поєднання цих аспектів – запорука того, щоб кожен клієнт буде задоволений. Ми не раз наражалися на труднощі, але не відмовилися від мети стати справжніми професіоналами своєї справи. Впевнені, що досвід та відданість тому, чим ми займаємось, допоможе завоювати вашу довіру та прихильність незалежно від того, чи ви найбільший виробник штанцформ на континенті, чи невелике підприємство, яке щодня відвантажує готову картонну продукцію своїм клієнтам. Завдяки вам ми не зупинимось на досягнутому та будемо й надалі розвиватися, пропонуючи щоразу кращий сервіс та матеріали!

Широкий асортимент продукції та якісний сервіс забезпечують розв’язання будь-якої проблеми для проєктів різної складності. Наша програма постачання вкотре доводить, що деталі мають значення, адже вони можуть зберегти ваш час та ресурси, підвищити надійність кінцевого продукту та гарантувати безпеку для клієнта! Наше підприємство повністю контролює процес виробництва та дистрибуції, тому ми відповідаємо найвищим стандартам якості. Наші продукти тестуються на всіх етапах, починаючи від розробки і закінчуючи доставкою до клієнта, тому ми впевнені, що вони відповідають заявленим параметрам. Ми завжди залишаємося вірними своїй філософії: швидко, якісно та з розумінням потреб клієнта.

Перформ Солюшенс пропонує не просто витратні матеріали, а сукупність рішень, які допоможуть розв’язати поточні виробничі проблеми та забезпечити плинність і неперервність технологічного процесу виготовлення упаковки з картону та гофрокартону. Ви, наші клієнти та партнери, можете звернутись за допомогою, порадою чи консультацією у будь-який зручний час. Ми завжди готові допомогти у вирішенні технологічних труднощів, адже маємо чималий досвід, тісно співпрацюємо з партнерами, консультантами та найвідомішими виробниками. Консультація від професіонала – гарантія правильно сформованого замовлення та відмінного результату!

Ми реалізовуємо нашу програму постачання по всій Європі – від України до Норвегії. Пропонуємо зручні варіанти доставки: самовивіз зі складу в Польщі та адресна доставка у потрібне вам місце. Гарантуємо наявність на складі узгодженого товару та своєчасність його відвантаження. Час – найцінніший ресурс. Задоволений та щасливий клієнт, який не турбується, чи будуть його матеріали доставлені в обумовлений термін, може зосередитись на тому, що для нього головне – ось те, що для нас найважливіше. Саме тому ми робимо все можливе, щоб гарантувати повний спектр послуг і бути відкритими для ваших питань та побажань.

Profile A1
Profile A1
Profile A1

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  40, 50 та 60 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  9.5х9.5 мм, 10.0х10.0 мм, 10.5х10.5 мм.
 • Постачається в рулонах по 30 м.
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль А1, використання якого нейтралізує руйнування та розтріскування верхнього шару гофрокартону по лінії бігування, шляхом стискання матеріалу та доведення до однорідно стисненого стану. Профіль А1 сприяє утворенню чіткої лінії бігування та зменшенню спротиву матеріалу при фальцюванні.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з гофрокартоном за наявності на штанцформі перфораційних або комбінованих (бігувально-ріжучих) лінійок.

Прикріплювати профіль слід до поверхні штанцформи впритул до перфораційних чи комбінованих лінійок або на віддалі 1 мм від них. Допускається двостороннє використання – фаскою догори чи збоку.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile A2
Profile A2
Profile A2

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  40, 50 та 60 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  9.5х9.5 мм, 10.0х10.0 мм, 10.5х10.5 мм.
 • Постачається в рулонах по 30 м.
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо модифікацію профілю А1 – гумовий профіль А2. Його використання нейтралізує руйнування та розтріскування верхнього шару гофрокартону по лінії бігування, шляхом стискання матеріалу та доведення до однорідно стисненого стану. Профіль А2 сприяє утворенню чіткої лінії бігування та зменшенню спротиву матеріалу при фальцюванні.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з гофрокартоном за наявності на штанцформі перфораційних або комбінованих (бігувально-ріжучих) лінійок.

Прикріплювати профіль слід до поверхні штанцформи впритул до перфораційних чи комбінованих лінійок або на віддалі 1 мм від них. Допускається двостороннє використання – фаскою догори чи збоку.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile B1
Profile B1
Profile B1

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  6.5х8.0 мм, 7.0х9.0 мм, 8.0х10.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 50 м та в коробці по 100 м.
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль В1, використання якого зменшить спектр проблем, які виникають при штанцюванні макулатурного картону та картону з так званим «коротким волокном», а саме надлишкове роздавлювання та розрив поверхневого шару гофрокартону.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з гофрокартоном та звичайним картоном поблизу ріжучих лінійок в місцях нанеcення засічок, т.зв. «ніксів», та по всій довжині бігувальних лінійок. Зазвичай висота профіля має бути на 0.5-1.0 мм нижче за висоту бігувальної лінійки. У випадку використання для обклеювання ріжучих лінійок висота профілю має бути вище на 1.2-2.2 мм за висоту ножа, залежно від товщини матеріалу, який вирубується.

Прикріплювати профіль слід до поверхні штанцформи впритул до ріжучих або бігувальних лінійок.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile B2
Profile B2
Profile B2

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  20, 40 та 50 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  7.0х12.5 мм, 6.5х7.5 мм.
 • Постачається в рулонах по 30 м.
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо модифікацію профілю B1 – гумовий профіль B2. Використання його зменшить спектр проблем, які виникають при штанцюванні макулатурного картону та картону з так званим «коротким волокном», та забезпечить кращу фіксацію заготовки щодо ножів штанцформи, відсутність розривів поверхневого шару тришарового гофрокартону, можливість використання у вузьких місцях замість профілів типу Е1.

Рекомендуємо використовувати його при вирубці розгортки з гофрокартону та звичайного картону з вторинної сировини (макулатури) поблизу ріжучих лінійок в місцях нанеcення засічок, т.зв. «ніксів», та по всій довжині бігувальних лінійок. Зазвичай висота профілю має бути на 0.5-1.0 мм нижче за висоту бігувальної лінійки. Для спеціальних випадків варто визначати висоту профіля як різницю між висотою бігувальної лінійки та товщиною стистеного картону чи гофрокартону.

Прикріплювати профіль слід до поверхні штанцформи впритул до ріжучих або бігувальних лінійок.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile C1
Profile C1
Profile C1

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  7.3х3.0 мм, 7.3х4.0 мм, 7.3х5.0 мм, 7.3х6.0 мм, 7.3х8.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 100, 120,150 та 200 м (залежно від розміру)
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль С1, використання якого нейтралізує нечітку фіксацію аркуша, низьку тиражестійкість та невисоку продуктивність обладнання, які виникають при штанцюванні упаковки з картону.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з одношаровим картоном за умови використання на штанцформі 2-х пунктових ріжучих лінійок, а особливо в місцях нанесення засічок – т.зв. «ніксів».

Прикріплювати профіль С1 слід до поверхні штанцформи впритул до ріжучих лінійок. Наявність регулюючої сходинки забезпечує дотримування необхідної віддалі до ріжучих ножів.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile C2
Profile C2
Profile C2

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  20, 25, 30, 40, 50 та 70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  9.5х10.5 мм, 10.0х11.5 мм, 11.0х12.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 30 та 70 м (залежно від розміру)
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль С2, використання якого нейтралізує нечітку фіксацію аркуша, низьку тиражестійкість, «ворсисту» лінію різу та невисоку продуктивність обладнання, які виникають при штанцюванні упаковки з гофрокартону.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з якісним гофрокартоном за умови використання на штанцформі 3-х пунктових ріжучих лінійок, а особливо в місцях нанесення засічок – т.зв. «ніксів». Ще однією причиною використовувати саме цей гумовий профіль є наявність на штанцформі великої кількості бігувальних лінійок, адже саме вони спричиняють додатковий натяг (інколи аж до розриву). Для штанцювання тришарового гофрокартону варто використовувати профіль висотою 11 мм та твердістю 20, 25, 30 та 49 одиниць по Шору А. Для п’ятишарового – профіль висотою 9.5-10 мм та твердістю 70 одиниць по Шору А.

Прикріплювати профіль С2 слід до поверхні штанцформи впритул до ріжучих лінійок. Наявність регулюючої сходинки забезпечує дотримування необхідної віддалі до ріжучих ножів.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile C3
Profile C3
Profile C3

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  7.00х12.50 мм, 7.50х12.50 мм.
 • Постачається в рулонах по 30 м.
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль С3, використання якого разом з бігканалом відповідного розміру забезпечує відмінний результат бігування в напрямку «гофри».

Рекомендуємо використовувати його при роботі з гофрокартоном за умови використання на штанцформі 3-х пунктових ріжучих лінійок та бігувальних каналів.

Прикріплювати профіль С3 слід до поверхні штанцформи впритул до бігувальних лінійок. Висота профілю підбирається так, щоб він був на 0.5-1.0 мм нижчий за відповідну бігувальну лінійку.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile D1
Profile D1
Profile D1

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  5.0х7.0х6.0 мм, 5.0х8.0х7.0 мм, 5.0х9.0х8.0 мм, 5.0х10.0х9.0 мм, 5.0х11.0х10.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 80 та 100 м (залежно від розміру).
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль D1, використання якого забезпечує чіткі та рівні краї перфорації на упаковці з гофрокартону та перешкоджає відриву верхнього шару при перфоруванні клапанів.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з тришаровим гофрокартоном за умови наявності на штанцформі перфораційних та комбінованих (бігувально-ріжучих) лінійок.

Прикріплювати профіль D1 слід впритул до лінійок.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile D2
Profile D2
Profile D2

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  9.0х6.0х12.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 60 м.
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль D2, використання якого забезпечує чіткі та рівні краї перфорації на упаковці з гофрокартону та перешкоджає відриву верхнього шару при перфоруванні клапанів.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з п’яти- та семишаровим гофрокартоном за умови наявності на штанцформі перфораційних та комбінованих (бігувально-ріжучих) лінійок.

Прикріплювати профіль D2 слід впритул до лінійок.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile D3
Profile D3
Profile D3

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  30, 40 та 50 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  14.0х10.0 мм, 14.0х14.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 20 та 25 м (залежно від розміру).
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль D3 – альтернативу відомим профілям зі спіненого поліуретану, використання якого забезпечує якісну ротаційну вирубку.

Рекомендуємо використовувати його при ротаційній вирубці упаковки з гофрокартону.

Прикріплювати профіль D3 слід впритул до лінійок.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile E1
Profile E1
Profile E1

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  55, 60 та 70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  6.0х20.0 мм, 6.5х20.0 мм, 7.0х20.0 мм, 7.5х20.0 мм, 8.0х20.0 мм, 8.5х20.0 мм, 9.0х20.0 мм, 9.5х20.0 мм, 10.0х20.0 мм, 10.5х20.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 20 та 25 м (залежно від розміру).
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль Е1, використання якого нейтралізує нечітку фіксацію аркуша та руйнування поверхневого шару гофрокартону, які виникають при штанцюванні упаковки з гофрокартону.

Рекомендуємо використовувати його для обклеювання широкого асортименту бігувальних лінійок при штанцюванні як три-, так і п’ятишарового гофрокартону. Застосовується для виготовлення плоских та ротаційних штанцформ.

Прикріплювати профіль Е1 слід до поверхні штанцформи клеєм або скобами на віддалі до 1 мм або впритул до бігувальних лінійок (залежно від типу та товщини основи лінійки). Висота бігувального профіля має бути на 0.5-1 мм менше висоти бігувальної лінійки.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile E2
Profile E2
Profile E2

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  55, 60 та 70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  9.0х10.0 мм, 9.5х10.0 мм, 10.0х10.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 20 та 25 м (залежно від розміру).
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль Е2, використання якого нейтралізує нечітку фіксацію аркуша та руйнування поверхневого шару гофрокартону, які виникають при штанцюванні упаковки з гофрокартону.

Рекомендуємо використовувати його для обклеювання широкого асортименту бігувальних лінійок при штанцюванні три- та п’ятишарового гофрокартону в вузьких місцях, де використання профілю Е1 обмежене чи утруднене. Застосовується для виготовлення штанцформ, як для плоских, так і для ротаційних штанцформ.

Прикріплювати профіль Е2 слід до поверхні штанцформи клеєм або скобами на віддалі до 1 мм до бігувальних лінійок (залежно від типу та товщини основи лінійки). Висота бігувального профіля має бути на 0.5-1 мм менше висоти бігувальної лінійки.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile F1
Profile F1
Profile F1

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  7.2х5.0 мм, 11.0х5.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 50 м.
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль F1, використання якого забезпечує не тільки виштовхування відходів з важкодоступних вузьких місць, а й зменшення натягу поверхні матеріалу – картону або гофрокартону, запобігаючи розриву картонної або гофрокартонної розгортки.

Рекомендуємо застосовувати його на штанцформах між лінійками для вирубки картонної розгортки як з картону, так і з гофрокартону. Особливо ефективним є у випадках, коли віддаль між бігувальними каналами та ріжучими лінійками становить близько 1 см, стискаючи матеріал та забезпечуючи якісні як бігування, так і вирубку.

Прикріплювати профіль F1 слід між лінійками, віддаль між якими становить близько 6 мм.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile G1
Profile G1
Profile G1

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  65 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  7.0х7.0 мм, 10.0х11.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 70 м або 100 м (залежно від розміру).
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль G1, використання якого нейтралізує нечітку фіксацію аркуша, низьку тиражестійкість, «ворсисту» лінію різу та невисоку продуктивність обладнання, які виникають при штанцюванні упаковки з гофрокартону. Використовується як альтернатива корковому профілю.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з картоном та гофрокартоном для обклеювання ріжучих лінійок, особливо в місцях нанесення засічок – т.зв. «ніксів».

Прикріплювати профіль G1 слід до поверхні штанцформи на віддалі до 1 мм до ріжучих лінійок. Наявність регулюючої сходинки забезпечує дотримування необхідної віддалі до ріжучих ножів.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

Profile G2
Profile G2
Profile G2

Технічні характеристики:

 • Твердість:
  70 одиниць по Шору А.
 • Геометричні розміри:
  7.0х8.0 мм.
 • Постачається в рулонах по 100 м.
Гарантії та захист покупців
 • Обмін та повернення товару протягом 14 днів
 • Страхування замовлення при відправці
 • Гарантія від виробника

Опис товару:

Пропонуємо спеціально розроблений гумовий профіль G2, виготовлений як різновид профілю G1, та відрізняється від нього геометричними розмірами, формою та твердістю. Спеціальна округла форма профілю зменшує ймовірність захоплення аркуша та сприяє його кращому транспортуванню.

Рекомендуємо використовувати його при роботі з картоном та гофрокартоном для обклеювання ріжучих лінійок, особливо в місцях нанесення засічок – т.зв. «ніксів».

Прикріплювати профіль G2 слід до поверхні штанцформи на віддалі до 1 мм до ріжучих лінійок. Наявність регулюючої сходинки забезпечує дотримування необхідної віддалі до ріжучих ножів.

Використання профілів Перформ Солюшенс дає можливість:

 • зменшити кількість рекламацій та зауважень клієнтів до якості вирубки;
 • мінімізувати простій дороговартісного обладнання та уникнути додаткового навантаження на персонал виробництва;
 • вивільнити час для розвитку продажів та примножити ваші кошти.

Залишилися питання – звертайтеся, і ми якнайшвидше проконсультуємо вас та відправимо усе необхідне.

КОНТАКТИ

Виникли питання? Зверніться до нашої кваліфікованої команди за допомогою форми зворотного зв’язку або зателефонуйте. З радістю допоможемо вирішити будь-які питання технологічного характеру або підібрати обладнання, комплектуючі та витратні матеріали для вашого виробництва.

Адреса:

Per Form Solutions Sp.z o.o.

Plac Wolnica 13 lok. 10, 31-060 Kraków

NIP: 6762602203

Телефон:

+48 12 400 42 78

Завантаження
Ваше повідомлення було відправлене. Дякуємо!